Excentrická‚ vibrační a pásová bruska


Řazení podle: 
celkem 4 položky

200,-
dostupnost: na dotaz
(kusů na skladě: 1)

excentrická bruska 125mm

ilný motor 300W. Jednoduchá výměna papíru pomocí suchého zipu. Vysoký záběrový výkon. Efektivní odsávání prachu. Použití vysoce odolných ložisek pro delší životnost stroje. Doběhová brzda pro brusný talíř. Ergonomicky tvarované pogumované tělo stroje. Prachuodolný kryt vypínače. Kompaktní design.

300,-
dostupnost: na dotaz
(kusů na skladě: 1)

excentrická bruska 150mm

Obouruční bruska s vysokým úběrovým výkonem. Robustní převodová skříň s hliníkového tlakového odlitku. Elektronická předvolba otáček. S jednoduchou brzdou k pozvolnému rozběhu brusného talíře, ale i k jeho okamžitému zastavení. Pro broušení a leštění. Kuličková ložiska chráněná proti prachu.

300,-
dostupnost: na dotaz
(kusů na skladě: 1)

pásová bruska s pásem 75x457

Elektronicky regulovaná rychlost pásu u modelu 9911. Díky speciální konstrukci je možné plynulé rovinné broušení až po okraje. Automatické stranové nastavení pásu. Obzvláště nízká hladina hlučnosti. Odsávání prachu pomocí zvláštního příslušenství

250,-
dostupnost: na dotaz
(kusů na skladě: 1)

vibrační deska

Menší, dobře ovladatelná vibrační bruska k jemnému broušení. Velké upínací páčky k jednoduché výměně brusného papíru. Lze připojit cizí odsávání. Možnost odsávání pomocí vaku na prach nebo externím odsáváním. Efektivní systém tlumení vibrací. Pogumované ergonomické držadlo. Dosedací plochu a základní desku lze vyměnit zvlášť.